poniedziałek, 2 maja 2016

Przyszłam sobie pogadać #6 majówka

Wypadałoby ulubieńców napisać, ale ostatnio wpadło mi w ręce kilka ciekawych produktów i stwierdziłam, że się z Wami podzielę moją opinią i przy okazji wspomnę o majówce. A na ulubione produkty kwietnia przyjdzie jeszcze czas.


Zacznijmy od produktu, który wyjątkowo przypadł mi do gustu - maska do ust z Sephora. Oczywiście nie jest to produkt w pielęgnacji niezbędny, ale od czasu do czasu warto jakoś to domowe spa urozmaicić. Maska jest w formie płata wyciętego w kształt ust (ma nawet przecięcie przez środek, żeby można było coś powiedzieć). Maska bardzo dobrze przylega do ust, jest dobrze nawilżona, ale się nie zsuwa (nie znoszę tego) i można robić to, co chcemy. Z dostępnych dwóch wersji róża i masło karite zdecydowałam się na tą pierwszą i miałam nadzieję na różany zapach, ale niestety, maska pachnie ładnie, taką delikatną pielęgnacją, ale zdecydowanie nie jest to zapach kwiatowy. Po aplikacji usta są miękkie, odżywione, nawilżone i gładkie. Myślę, że od czasu do czasu fajnie jest sięgnąć po taką maskę. Kosztuje 9 zł.
Pozostając w temacie masek zużyłam dwie ze śluzem ślimaka - Tak, mnie też kusi idea koreańskiej pielęgnacji. Maska jest żelowa, bardzo mokra i zimna w dotyku. Dla mojej czasem ciepłej i podrażnionej cery jest to ogromne ukojenie. Podoba mi się to, że po aplikacji skóra jest wyciszona, miękka, elastyczna, ma wyrównany koloryt i jest dobrze nawilżona. Ma tylko jeden minus - ze względu na to, że maska jest żelowa i mokra bardzo zsuwa się z twarzy. Ciężko dojść w niej z łazienki do pokoju. Poza tym cena (7,50zł) i działanie bardzo na plus.


Z mniej miłych rzeczy to w końcu otrzymałam z serwisu mojego laptopa (samsung ativ book 9 lite, nie polecam tego sprzętu). Jest jeszcze na gwarancji, dlatego serwisowałam go bezpośrednio przez Samsunga. I muszę tutaj ponarzekać na obsługę klienta. Zwróciłam sprzęt do naprawy ze względu na to, że nie łączył się z wifi i podczas uruchamiania go 'wywalało' blue screeny, tak z 4-5 zanim zaczął normalnie działać. Po tygodniu otrzymałam laptopa z informacją, że wszystko zostało naprawione. Laptop był strasznie brudny, a przez środek klapy przebiegała wielka czarna kreska, na szczęście dało się to wszystko wyczyścić, ale moim zdaniem nie tak powinien wyglądać sprzęt zwrócony z autoryzowanego serwisu. Ostatecznie machnęłam na to ręką, uruchomiłam laptopa i co? Wywaliło blue screen'a. I to oczywiście nie jednego. Ręce opadają. Znowu musiałam go oddać, teraz wrócił już naprawiony, ale nie zmienia to faktu, że jestem bardzo, bardzo rozczarowana obsługą klienta.Lubię od czasu do czasu wyjechać z miasta. Wczoraj właśnie udało nam się cały dzień spędzić w lesie. Poczytałam książkę na leżaku, Janusz się wybiegał, generalnie wypoczęłam i się zrelaksowałam. Czasem wystarczy tylko na kilka godzin oderwać się od takich codziennych czynności, żeby odpocząć.


Mój plan na dzisiejsze popołudnie to książka, gazeta, kawa i nowy odcinek 'gry o tron'. Nie mam natomiast jeszcze pomysłu na to, co będziemy robić jutro.
To tyle u mnie, miłego wypoczynku Wam życzę:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz