piątek, 15 lutego 2013

serum na końcówki


Czasem w całym gąszczu kosmetycznych produktów możemy natknąć się na coś – co nas bardzo pozytywnie zaskoczy. Tak było w tym przypadku. Zawsze po myciu, na lekko wilgotne włosy stosuję jakiś produkt nawilżający i ujarzmiający – wcześniej był to olejek, a właściwie serum wzmacniające z witaminą a+e L’biotica z działania którego byłam bardzo zadowolona – nie obciążał włosów, wygładzał, nabłyszczał, nawilżał, pielęgnował i sprawiał, że moje końcówki ładnie się układały podczas gdy naturalnie przypominają miotłę. Dodatkowo serum pięknie pachnie słodkim kokosem, zapach na szczęście utrzymuje się na włosach jeszcze kilka godzin po aplikacji. Olejek z witaminą a+e stosowałam nakładałam na całą długość włosów, na noc, następnie rano zmywałam, oczywiście przy takiej opcji zużyłam niemal 1/3 produktu, ale moje włosy potrzebowały wtedy porządnej regeneracji i to serum sprawdziło się świetnie. Musiałam zaczerpnąć zdjęcie przy pomocy grafiki google ponieważ zanim pomyślałam o tym, żeby je zrobić  kartonik wylądował w koszu.


Kiedy serum wycisnęłam do ostatniej pompki zapragnęłam odmiany (stosowany standardowo jest niesamowicie wydajny!) dlatego zachęcona pozytywnymi opiniami sięgnęłam po serum wygładzająco-nawilżające do końcówek włosów seria z apteczki babuni.


Produkt zapakowany jest w miękką, plastikową tubkę, szata graficzna też jest całkiem przyjemna dla oka, ale przecież nie o wygląd, a o działanie chodzi. Serum z Joanny robi to, co ma robić. Jest godnym następcą l’biotiki - włosy są gładkie, nawilżone, wyglądają zdrowo, ładnie się układają. Serum nie przetłuszcza ani nie obciąża włosów. Produkt ma postać kremowo-żelową i chociaż producent zapewnia, że można je stosować zarówno na mokre i suche włosy, ja zawsze wybieram tą pierwszą opcję. Produkt ma delikatny zapach na włosach wcale nie wyczuwalny. Jest dostępne w bardzo przystępnej cenie 5,90 zł/50g Nie szukam  już innych produktów do końcówek – będę używać zamiennie Joanny i L’biotiki ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz