niedziela, 17 lutego 2013

Niedzielny mix


Nie przepadam za niedzielą, zdecydowanie bardziej lubię piątek albo sobotę. W wyniku dzisiejszej nudy, gdzieś między czytaniem książki, a oglądaniem kolejnych odcinków „Suits” przeglądałam strony internetowe m.in. h&m, Reserved, Lasocki, przy okazji oczywiście kilka rzeczy wpadło mi w oko ;)


Już nie mogę doczekać się wiosny, cieszę się, że wszystkie ubrania i dodatki dostępne w sklepach są zdominowane przez pastele. Z rzeczy, które chętnie bym przygarnęła: spódnica z dżinsu, biały t-shirt z czarnym nadrukiem (bo nie są takie nudne jak zwykłe białe koszulki, a świetnie pasuję do wszystkiego – marynarki, sweterka, koszuli dżinsowej), ‘dziurkowane’ botki, kolczyki z miętowym akcentem, lekkie chusty (mam już dość zimowych, grubych, wełnianych kominów), baletki ze złotymi czubkami oraz totalny hit – parka z h&m. Wiosenna jasnobeżowa kurteczka, ze złotym akcentami i rękawami z czarnej ‘skóry’. Śliczna! W oko wpadło mi też kilka rzeczy z Kruka, moim zdaniem tworzą piękną, delikatną, klasyczną biżuterię. Szukam delikatnych srebrnych kolczyków, a przy okazji oczarowała mnie zawieszka w kształcie klucza, niestety cena (349zł) skutecznie ostudziła mój zapał.


Wiem, że całkiem niedawno napisałam post nt. racjonalnego podejścia do zakupów, dlatego wyżej wskazane rzeczy to dla mnie bardziej inspiracje, a nie konkretne wytyczne. Poza tym rzeczą, której naprawdę potrzebuję jest czytnik e-booków. Czytam dużo, miejsca na regałach mam mało. Do tej pory czytałam e-booki na laptopie – kiedy bardzo chcę przeczytać jakąś książkę nie stoi mi na przeszkodzie dyskomfort czytania z komputerowego ekranu. Postanowiłam jednak zrobić sobie prezent (urodziny mam dopiero w maju, ale to nic;) i kupić czytnik z dobrym ekranem. Po dzisiejszym researchu zdecydowałam się na kindle 5.


2 komentarze: